Digitus 19" Outlet Strip Černá 7 AC zásuvky / AC zásuvek DN-95403801 KčDigitus DN-95403. Počet zásuvek: 7 AC zásuvky / AC zásuvek, Typy zásuvky pro napájení ze sítě: Typ F, Nominální vstupní napětí: 250 V. Barva: Černá...digitussenetic.czPodobně jako Digitus 19" Outlet Strip Černá 7 AC zásuvky / AC zásuvek DN-95403
Digitus DN-19 LIGHT-3 LED lampa 3 W DN-19 LIGHT-3703 KčDigitus DN-19 LIGHT-3. Výkon topného tělesa: 3 W, Svítivost: 270 lm, Životnost žárovky: 25000 h, Teplota barev: 6000 Kdigitussenetic.czPodobně jako Digitus DN-19 LIGHT-3 LED lampa 3 W DN-19 LIGHT-3
KaTLINK shelf 1U 450mm TN-19-450-1U-GY TN-19-450-1U-GY693 KčDigitus TN-19-450-1U-GY. Model: Police, Základní materiál: Ocel, Barva: Světle šedá. Počet kusů v balení: 1 kusůdigitussenetic.czPodobně jako KaTLINK shelf 1U 450mm TN-19-450-1U-GY TN-19-450-1U-GY
KaTLINK shelf 1U 350mm TN-19-350-1U-GY TN-19-350-1U-GY542 KčDigitus TN-19-350-1U-GY. Model: Police, Základní materiál: Ocel, Barva: Světle šedá. Počet kusů v balení: 1 kusůdigitussenetic.czPodobně jako KaTLINK shelf 1U 350mm TN-19-350-1U-GY TN-19-350-1U-GY
PAULMANN SimpLED LED Strip Venkovní základní sada 3m IP44 19, 5W 72LEDs/m RGB1 283 KčPAULMANN SimpLED LED Strip Venkovní základní sada 3m IP44 19, 5W 72LEDs/m RGBBílá venkovní základní sada SimpLED o délce 3 metry vytváří působivý h...paulmann, svítidla, venkovní svítidla, osvětlení terasy a balkónu, dekorativní osvětlenízarovky.czPodobně jako PAULMANN SimpLED LED Strip Venkovní základní sada 3m IP44 19, 5W 72LEDs/m RGB
Digitus DN-19 ORG-3-1 organizér kabelů Skříň DN-19 ORG-3-1797 KčDigitus DN-19 ORG-3-1. Model: Označovače kabelů, Účel: Skříň, Barva: Šedá. Délka: 150 mm, Výška: 70 mm. Šířka balení: 202 mm, Hloubka balení: 160 m...digitussenetic.czPodobně jako Digitus DN-19 ORG-3-1 organizér kabelů Skříň DN-19 ORG-3-1
LED pásek SLC LED STRIP HE CV 160 5M 10MM 19, 2W 2842LM 827 IP203 666 KčVýška: 2 mm, Stmívatelné: ano, Hmotnost: 150g, Šířka: 10mm, Průměr: 10mm, Délka: 5000mm, Ochrana IP: IP20, Světelný tok: 14210lm, Barva světla: 270...slc, světelné zdroje, led žárovky a pásky, led pásky, led pásky 24v, 48vzarovky.czPodobně jako LED pásek SLC LED STRIP HE CV 160 5M 10MM 19, 2W 2842LM 827 IP20
LED pásek SLC LED STRIP HE CV 160 5M 10MM 19, 2W 2880LM 830 IP203 666 KčVýška: 2 mm, Stmívatelné: ano, Hmotnost: 150g, Šířka: 10mm, Průměr: 10mm, Délka: 5000mm, Ochrana IP: IP20, Světelný tok: 14400lm, Barva světla: 300...slc, světelné zdroje, led žárovky a pásky, led pásky, led pásky 24v, 48vzarovky.czPodobně jako LED pásek SLC LED STRIP HE CV 160 5M 10MM 19, 2W 2880LM 830 IP20
LED pásek SLC LED STRIP HE CV 160 5M 10MM 19, 2W 3072LM 840 IP203 666 KčVýška: 2 mm, Stmívatelné: ano, Hmotnost: 150g, Šířka: 10mm, Průměr: 10mm, Délka: 5000mm, Ochrana IP: IP20, Světelný tok: 15360lm, Barva světla: 400...slc, světelné zdroje, led žárovky a pásky, led pásky, led pásky 24v, 48vzarovky.czPodobně jako LED pásek SLC LED STRIP HE CV 160 5M 10MM 19, 2W 3072LM 840 IP20
Digitus 19" 9U Wall Mounting Cabinet Nástěnný regál DN-19 09-U-38 716 KčDigitus DN-19 09-U-3. Model: Nástěnný regál, Kapacita racku: 9U, Maximální nosnost: 100 kg, Kód mezinárodní ochrany (IP): IP20, Barva: Šedádigitussenetic.czPodobně jako Digitus 19" 9U Wall Mounting Cabinet Nástěnný regál DN-19 09-U-3