Bateriový modul 5kW Huawei Luna2000 LUNA2000-5-E053 758 KčLuna2000-5-E0 je 5kW baterie pro inteligentní domácnost, která je spojením důmyslného designu a pokročilé technologie. Využívá lithium-železo-fosfá...huaweisenetic.czPodobně jako Bateriový modul 5kW Huawei Luna2000 LUNA2000-5-E0
EXIHAND Souprava Stromek barevný TV-12, 12 žárovek 20V/0, 1A5 kouskůexihand, světelné zdroje, vánoční osvětlení, vánoční řetězy, interiérové tradiční řetězyElektroElektro.czVšechny EXIHAND Souprava Stromek barevný TV-12, 12 žárovek 20V/0, 1A