Ecolite Bílý lištový LED reflektor 30W 3F TR-TL-30W/BI1 449 KčTento bílý LED reflektor o výkonu 30W je určen do lištového systému. Slouží jako náhrada halogenových lištových reflektorů 100 - 150W, které se zah...ecolite, venkovní led reflektory (halogeny), led reflektory lištové, systém 3f global trackeshop.ledsolution.czPodobně jako Ecolite Bílý lištový LED reflektor 30W 3F TR-TL-30W/BI