Ecolite Černý lištový LED reflektor 40W 3F TR-TL-40W/CR1 699 KčTento černý LED reflektor o výkonu 40W je určen do lištového systému. Slouží jako náhrada halogenových lištových reflektorů 100 - 150W, které se za...ecolite, venkovní led reflektory (halogeny), led reflektory lištové, systém 3f global trackeshop.ledsolution.czPodobně jako Ecolite Černý lištový LED reflektor 40W 3F TR-TL-40W/CR