Ecolite El. trafo 230V-12V, 2.5A, 30W, 1.6mm, IP20 DX-WP-30W/SLIM494 KčEcolite Elektronický transformátor 230V–12V, 2, 5A, 30W, IP20 DX-WP-30W/SLIMElektronický transformátor Ecolite DX-WP-30W/SLIM je ideálním řešením p...ecolite, příslušenství, trafa a driveryzarovky.czPodobně jako Ecolite El. trafo 230V-12V, 2.5A, 30W, 1.6mm, IP20 DX-WP-30W/SLIM