Ecolite LED rámeček 600 x 600mm 40W LED-FRAME-40/BI699 KčLED rámeček o výkonu 40W s efektivitou 90lm/W za skvělou cenu. Je vhodný jako náhrada za standardní zářivky, kde Vám uspoří více než 50% elektrické...ecolite, bydlení a doplňky, osvětlení, led osvětleníeshop.ledsolution.czPodobně jako Ecolite LED rámeček 600 x 600mm 40W LED-FRAME-40/BI