Ecolite LED veřejné osvětlení 30W 4200lm 2700K IP66 SL02-30W/27002 014 KčEcolite LED veřejné osvětlení 30W 4200lm 2700K IP66 SL02-30W/2700LED svítidlo Ecolite SL02-30W/2700 představuje moderní a úsporné řešení pro veřejn...ecolite, svítidla, profi svítidla, veřejné osvětlenízarovky.czPodobně jako Ecolite LED veřejné osvětlení 30W 4200lm 2700K IP66 SL02-30W/2700
Ecolite LED veřejné osvětlení 100W 14000lm 2700K IP66 SL02-100W/27003 509 KčEcolite LED veřejné osvětlení 100W 14000lm 2700K IP66 SL02-100W/2700Moderní LED svítidlo Ecolite SL02-100W/2700 představuje špičkové řešení pro veř...ecolite, svítidla, profi svítidla, veřejné osvětlenízarovky.czPodobně jako Ecolite LED veřejné osvětlení 100W 14000lm 2700K IP66 SL02-100W/2700
Ecolite LED veřejné osvětlení 60W 8400lm 2700K IP66 SL02-60W/27002 365 KčEcolite LED veřejné osvětlení 60W 8400lm 2700K IP66 SL02-60W/2700Profesionální řešení pro efektivní a úsporné veřejné osvětleníEcolite SL02-60W/270...ecolite, svítidla, profi svítidla, veřejné osvětlenízarovky.czPodobně jako Ecolite LED veřejné osvětlení 60W 8400lm 2700K IP66 SL02-60W/2700
NBB CORA 240V 30W 4000K IP66 IK10 LED STREET 2534220003 723 KčPříkon: 30 W, Napětí: 100 - 240 V, Typ napětí: AC, Životnost: 50000 h, Průměr: 60 - 65 mm, Délka: 620 mm, Výška: 6 - 9 m, Rozměry: 620 x 295 x 152 ...nbb, svítidla, profi svítidla, veřejné osvětlenízarovky.czPodobně jako NBB CORA 240V 30W 4000K IP66 IK10 LED STREET 253422000
NBB PICOLO 240V 30W 4000K IP66 IK10 LED STREET 2534230203 587 KčPříkon: 30 W, Napětí: 90 - 240 V, Typ napětí: AC, Životnost: 50000 h, Průměr: 40 mm, Délka: 387 mm, Výška: 61 mm, Rozměry: 387 x 142 x 61 mm, Světe...nbb, svítidla, profi svítidla, veřejné osvětlenízarovky.czPodobně jako NBB PICOLO 240V 30W 4000K IP66 IK10 LED STREET 253423020
LED Solution LED veřejné osvětlení 30W VOS_30W5 900 KčVyvinuli jsme vlastní svítidla pro veřejné osvětlení. Jedná se o zakázkovou výrobu v České republice. Díky tomu jsme schopni ručit za kvalitu 5-ti ...led solution, bydlení a doplňky, osvětlení, led osvětleníeshop.ledsolution.czPodobně jako LED Solution LED veřejné osvětlení 30W VOS_30W