Ecolite Nabíjecí LED reflektor 20W RMLED-20W/ORA/AKU1 099 KčPřenosný LED reflektor o výkonu 20W disponuje vestavěným akumulátorem (9, 6Ah, 3, 7V). Na jedno nabití vydrží svítit až 6 hodin v závislosti na vyb...ecolite, dílna, stavba, zahrada, dílna, dílenské vybavení, dílenské svítilnyeshop.ledsolution.czPodobně jako Ecolite Nabíjecí LED reflektor 20W RMLED-20W/ORA/AKU
Ecolite LED reflektor AKU, 20W, 4000K, 3.7V/9.6Ah, IP65, oranž RMLED-20W/ORA/AKU933 KčEcolite LED reflektor AKU, 20W, 4000K, IP65, RMLED-20W/ORA/AKU – Profesionální přenosné osvětlení pro interiér i exteriérEcolite LED reflektor AKU ...ecolite, svítidla, profi svítidla, reflektory, led reflektoryzarovky.czPodobně jako Ecolite LED reflektor AKU, 20W, 4000K, 3.7V/9.6Ah, IP65, oranž RMLED-20W/ORA/AKU