Ecolite Nabíjecí LED reflektor 30W RMLED-30W/ORA/AKU1 399 KčPřenosný LED reflektor o výkonu 30W disponuje vestavěným akumulátorem (12Ah, 3, 7V). Na jedno nabití vydrží svítit až 6 hodin v závislosti na vybra...ecolite, dílna, stavba, zahrada, dílna, dílenské vybavení, dílenské svítilnyeshop.ledsolution.czPodobně jako Ecolite Nabíjecí LED reflektor 30W RMLED-30W/ORA/AKU
Ecolite LED reflektor AKU, 30W, 4000K, 3.7V/12Ah, IP65, oranž RMLED-30W/ORA/AKU1 144 KčEcolite LED reflektor AKU 30W, 4000K, IP65, oranžový – RMLED-30W/ORA/AKUProfesionální přenosné osvětlení pro stavby i dílnyEcolite LED reflektor AK...ecolite, svítidla, profi svítidla, reflektory, led reflektoryzarovky.czPodobně jako Ecolite LED reflektor AKU, 30W, 4000K, 3.7V/12Ah, IP65, oranž RMLED-30W/ORA/AKU