Extralink Piorun 2000VA/1600W náhrada za Volt Sinus Pro | EX.311483 588 KčExtralink Napájecí měnič Piorun 2000VA/1600W čistá sinusovka, napětí baterie 24VDC. Účel: Univerzální, Typ napájení: Auto, Vstupní napětí: 24 / 145...extralinksenetic.czPodobně jako Extralink Piorun 2000VA/1600W náhrada za Volt Sinus Pro | EX.31148
Extralink Piorun 1500VA/1200W náhrada za Volt Sinus Pro | EX.311313 199 KčExtralink Napájecí měnič Piorun 1500VA/1200W náhrada za Volt Sinus Pro čistá sinusovka, napětí baterie 24V DC. Účel: Univerzální, Typ napájení: Aut...extralinksenetic.czPodobně jako Extralink Piorun 1500VA/1200W náhrada za Volt Sinus Pro | EX.31131
Extralink Piorun 3000VA/2100W náhrada za Volt Sinus Pro | EX.311555 829 KčInwerter Extralink EX.31155 to zaawansowane urządzenie, które zapewnia czystą sinusoidę o mocy 2100 W i mocy pozornej 3000 VA. Dzięki zastosowaniu ...extralinksenetic.czPodobně jako Extralink Piorun 3000VA/2100W náhrada za Volt Sinus Pro | EX.31155
Extralink Piorun 1200VA/1000W náhrada Volt Sinus Pro | EX.311243 438 KčExtralink Napájecí měnič Piorun 1200VA/1000W náhrada za Volt Sinus Pro čistá sinusovka, napětí baterie 12V DC. Účel: Univerzální, Typ napájení: Aut...extralinksenetic.czPodobně jako Extralink Piorun 1200VA/1000W náhrada Volt Sinus Pro | EX.31124
Eaton 9E 2000I S dvojitou konverzí (online) 2000 VA 1600 W 6 9E2000I17 015 KčEaton 9E 2000I. Kategorie zdrojů nepřerušovaného napájení: S dvojitou konverzí (online), Výstupní kapacita (VA): 2 kVA, Výstupní výkon: 1600 W. Typ...eatonsenetic.czPodobně jako Eaton 9E 2000I S dvojitou konverzí (online) 2000 VA 1600 W 6 9E2000I
OSRAM HALOPIN ECO 66720 20W 230V G9 - náhrada za 25W G9143 KčOSRAM HALOPIN ECO 66720 20W 230V G9 – Efektivní náhrada za 25W halogenHalogenová žárovka OSRAM HALOPIN ECO 66720 s paticí G9 představuje úsporné a ...osram, světelné zdroje, halogenové žárovkyzarovky.czPodobně jako OSRAM HALOPIN ECO 66720 20W 230V G9 - náhrada za 25W G9