Hikvision DS-K1108AEK Čtečka karet série Pro 1108A DS-K1108AEK451 KčČtečka karet Hikvision DS-K1108AEK z řady 1108A je vysoce výkonný produkt, který podporuje různé protokoly, včetně RS-485, Wiegand (W26, W34) a OSD...hikvisionsenetic.czPodobně jako Hikvision DS-K1108AEK Čtečka karet série Pro 1108A DS-K1108AEK
Hikvision DS-K1108AM Čtečka karet série Pro 1108A DS-K1108AM1 404 KčČtečka karet Hikvision DS-K1108AM ze série 1108A je vysoce výkonný produkt určený pro zabezpečení a kontrolu přístupu. Tento model podporuje protok...hikvisionsenetic.czPodobně jako Hikvision DS-K1108AM Čtečka karet série Pro 1108A DS-K1108AM
Hikvision DS-K1108AMK Čtečka karet série Pro 1108A DS-K1108AMK1 342 KčČtečka karet Hikvision DS-K1108AMK ze série 1108A je vysoce výkonný produkt určený pro bezpečnostní aplikace. Tento model podporuje protokoly RS-48...hikvisionsenetic.czPodobně jako Hikvision DS-K1108AMK Čtečka karet série Pro 1108A DS-K1108AMK
Hikvision DS-K1102AM Čtečka karet série Pro 1102A DS-K1102AM1 020 KčČtečka karet Hikvision DS-K1102AM z řady 1102A je vysoce kvalitní zařízení navržené pro zabezpečení a kontrolu přístupu. Tento model je vybaven ves...hikvisionsenetic.czPodobně jako Hikvision DS-K1102AM Čtečka karet série Pro 1102A DS-K1102AM
Hikvision DS-KH8520-WTE1 Vnitřní stanice série KH8 DS-KH8520-WTE17 232 KčHikvision DS-KH8520-WTE1 je IP vnitřní stanice z řady KH8, která nabízí moderní a efektivní řešení pro správu domácího zabezpečení. Tato 10" dotyko...hikvisionsenetic.czPodobně jako Hikvision DS-KH8520-WTE1 Vnitřní stanice série KH8 DS-KH8520-WTE1
Hikvision DS-K7PEB(Zelená) Tlačítko pro výstup a DS-K7PEB(Green)617 KčHikvision DS-K7PEB. Typ zdroje: DC, Rozsah stejnosměrného napětí: 36 V, Spotřeba energie: 3000 mA. Šířka: 86 mm, Hloubka: 86 mm, Výška: 50 mmhikvisionsenetic.czPodobně jako Hikvision DS-K7PEB(Zelená) Tlačítko pro výstup a DS-K7PEB(Green)