Light Impressions Deko-Light čočka 60° pro Vega, hloubka 375 mm, šířka 375 mm, délka 15.2 mm 9307431 424 KčVýška: 15.2 mm, Úhel svícení: 60°, Šířka: 375mm, Délka: 375mm, Materiál: plastlight impressions, svítidla, stínidla, závěsy a další doplňky, čočkyzarovky.czPodobně jako Light Impressions Deko-Light čočka 60° pro Vega, hloubka 375 mm, šířka 375 mm, délka 15.2 mm 930743
LED Solution Prokognitivní podhledový LED panel 60 x 60cm 40W 1914399 999 KčZískejte více než světlo – získejte plnohodnotnou alternativu slunečního svitu! Prokognitivní LED panel o rozměrech 60 x 60 cm a výkonu 40 W přináš...led solution, bydlení a doplňky, osvětlení, led osvětleníeshop.ledsolution.czPodobně jako LED Solution Prokognitivní podhledový LED panel 60 x 60cm 40W 191439
LED Solution Bílý podhledový LED panel 60 x 120cm 60W Premium 1914491 999 KčPrémiový podhledový LED panel s výkonem 60W a efektivitou 140lm/W za skvělou cenu. Tento panel o výkonu 60W a rozměru 60 x 120cm se skvěle hodí do ...led solution, bydlení a doplňky, osvětlení, led osvětleníeshop.ledsolution.czPodobně jako LED Solution Bílý podhledový LED panel 60 x 120cm 60W Premium 191449
LED Solution Bílý podhledový LED panel 60 x 60cm 48W UGR Projekt 191444999 KčPrémiový LED panel s výkonem 48W a efektivitou 150lm/W za skvělou cenu. Model UGR disponuje unikátním mikroprismatickým krytem, který zajišťuje vyn...led solution, bydlení a doplňky, osvětlení, led osvětleníeshop.ledsolution.czPodobně jako LED Solution Bílý podhledový LED panel 60 x 60cm 48W UGR Projekt 191444
LED Solution Bílý podhledový LED panel 60 x 120cm 60W UGR Projekt 1914482 999 KčPrémiový podhledový LED panel s výkonem 60W a efektivitou 140lm/W za skvělou cenu. Model UGR disponuje unikátním mikroprismatickým krytem, který za...led solution, bydlení a doplňky, osvětlení, led osvětleníeshop.ledsolution.czPodobně jako LED Solution Bílý podhledový LED panel 60 x 120cm 60W UGR Projekt 191448
LED Solution Bílý přisazený LED panel s rámečkem 60 x 120cm 60W Premium 191449_1914502 649 KčPrémiový podhledový LED panel s rámečkem s výkonem 60W a efektivitou 140lm/W za skvělou cenu. Součástí balení je hliníkový rámeček, který slouží ja...led solution, bydlení a doplňky, osvětlení, led osvětleníeshop.ledsolution.czPodobně jako LED Solution Bílý přisazený LED panel s rámečkem 60 x 120cm 60W Premium 191449_191450
SLV BIG WHITE SUPROS 78, závěsné svítidlo, LED, 3000K, kulaté, bílé, čočka 60°, 9 W 1331214 779 KčZávěsné LED svítidlo BIG WHITE SUPROS 78 – nadčasový design a moderní technologieZávěsné svítidlo BIG WHITE SUPROS 78 je ideální volbou pro všechny...slv, svítidla, interiérová svítidla, lustry, závěsná svítidla, led lustry a závěsná svítidlazarovky.czPodobně jako SLV BIG WHITE SUPROS 78, závěsné svítidlo, LED, 3000K, kulaté, bílé, čočka 60°, 9 W 133121