Light Impressions Deko-Light 90° čočka pro stropní přisazené svítidlo Draconis symetrické 930546284 KčVýška: 9 mm, Úhel svícení: 90°, Hmotnost: 97g, Šířka: 60mm, Délka: 285mm, Ochrana IP: IP20, Materiál: plast, Barva: průhlednálight impressions, svítidla, stínidla, závěsy a další doplňky, čočkyzarovky.czPodobně jako Light Impressions Deko-Light 90° čočka pro stropní přisazené svítidlo Draconis symetrické 930546