LEDVANCE LED pásek LS V -500/827/5 4058075707795633 KčPříkon: 24 W, Příkon na 1 m: 5 W, Proud: 1000 mA, Napětí: 24 V DC, Teplota barvy: 2700 K, Barva světla: teplá bílá, Světelný tok: 2330 lm, Světelný...ledvance, svítidla, výrobci, světelné zdroje ledvancezarovky.czPodobně jako LEDVANCE LED pásek LS V -500/827/5 4058075707795
LEDVANCE DP COMP 1500 V 50W 840 IP66 PS 40580757408911 008 KčLEDVANCE DP COMP 1500 V 50W 840 IP66 PS – Profesionální LED svítidlo do náročných podmínekLEDVANCE DP COMP 1500 V 50W 840 je průmyslové LED svítidl...ledvance, svítidla, profi svítidla, přisazená technická svítidlazarovky.czPodobně jako LEDVANCE DP COMP 1500 V 50W 840 IP66 PS 4058075740891
LEDVANCE DP COMP TH 1500 V 62W 840 IP66 40580757409901 337 KčLEDVANCE DP COMP TH 1500 V 62W 840 IP66 – Profesionální LED svítidlo pro náročné podmínkyLEDVANCE DP COMP TH 1500 V 62W 840 IP66 představuje špičko...ledvance, svítidla, profi svítidla, přisazená technická svítidlazarovky.czPodobně jako LEDVANCE DP COMP TH 1500 V 62W 840 IP66 4058075740990
T-LED Stmívatelný zdroj pro 18W panel7 kouskůt-led, bydlení a doplňky, osvětlení, led osvětleníElektroElektro.czVšechny T-LED Stmívatelný zdroj pro 18W panel