LEDVANCE trafo 24V DC DR DIM-PFM -60/220-240/24/P 40580753791901 747 KčLEDVANCE trafo 24V DC DR DIM-PFM -60/220-240/24/P – Profesionální napájecí zdroj pro LED aplikaceLEDVANCE DR DIM-PFM -60/220-240/24/P je špičkový L...ledvance, příslušenství, trafa a driveryzarovky.czPodobně jako LEDVANCE trafo 24V DC DR DIM-PFM -60/220-240/24/P 4058075379190
OSRAM OPTOTRONIC OT 20/220-240/24848 KčOSRAM OPTOTRONIC OT 20/220-240/24 – LED napájecí zdroj 24 V, 20 WNapájecí zdroj OSRAM OPTOTRONIC OT 20/220-240/24 je spolehlivým řešením pro napáje...osram, příslušenství, trafa a driveryzarovky.czPodobně jako OSRAM OPTOTRONIC OT 20/220-240/24
LEDVANCE DR-SUP -30/220-240/24 4058075437784727 KčLEDVANCE DR-SUP -30/220-240/24 – Spolehlivý LED napájecí zdroj 24 V DC, 30 WNapájecí zdroj LEDVANCE DR-SUP -30/220-240/24 představuje profesionální...ledvance, příslušenství, trafa a driveryzarovky.czPodobně jako LEDVANCE DR-SUP -30/220-240/24 4058075437784
LEDVANCE OT 100/220-240/24 P 40528995459843 465 KčLEDVANCE OT 100/220-240/24 P – Profesionální LED napájecí zdroj 100 W s vysokou životnostíLEDVANCE OT 100/220-240/24 P je výkonný napájecí zdroj pr...ledvance, příslušenství, trafa a driveryzarovky.czPodobně jako LEDVANCE OT 100/220-240/24 P 4052899545984
LEDVANCE DR-PFM -30/220-240/24/P 4058075239890945 KčLEDVANCE DR-PFM -30/220-240/24/P – profesionální LED napájecí zdroj 30 W, IP66LEDVANCE DR-PFM -30/220-240/24/P je spolehlivý a vysoce odolný napáje...ledvance, příslušenství, trafa a driveryzarovky.czPodobně jako LEDVANCE DR-PFM -30/220-240/24/P 4058075239890
LEDVANCE trafo 24V DC DR DIM-PFM -100/220-240/24/P 40580752400702 376 KčLEDVANCE trafo 24V DC DR DIM-PFM -100/220-240/24/P – Profesionální stmívatelný LED zdrojLEDVANCE trafo 24V DC DR DIM-PFM je vysoce kvalitní napájec...ledvance, příslušenství, trafa a driveryzarovky.czPodobně jako LEDVANCE trafo 24V DC DR DIM-PFM -100/220-240/24/P 4058075240070
LEDVANCE trafo 24V DC DR DIM-PFM -150/220-240/24/P 40580752401172 473 KčLEDVANCE trafo 24V DC DR DIM-PFM -150/220-240/24/P – profesionální napájecí zdroj pro LED osvětleníLEDVANCE trafo 24V DC DR DIM-PFM -150/220-240/24...ledvance, příslušenství, trafa a driveryzarovky.czPodobně jako LEDVANCE trafo 24V DC DR DIM-PFM -150/220-240/24/P 4058075240117
LEDVANCE trafo 24V DC DR DIM-PFM -250/220-240/24/P 40580752401553 792 KčLEDVANCE trafo 24V DC DR DIM-PFM -250/220-240/24/P – spolehlivý zdroj pro vaše LED projektyLEDVANCE DR DIM-PFM -250/220-240/24/P je profesionální n...ledvance, příslušenství, trafa a driveryzarovky.czPodobně jako LEDVANCE trafo 24V DC DR DIM-PFM -250/220-240/24/P 4058075240155
LEDVANCE trafo 24V DC DR DIM-PFM -20/220-240/24/P 4058075239951719 KčPříkon: 20 W, Proud: 115 mA, Napětí: 220-240 V DC, Výstupní proud: 830 mA, Výstupní napětí: 24 V DC, Výstupní výkon: 20 W, Délka: 166 mm, Výška: 38...ledvance, příslušenství, trafa a driveryzarovky.czPodobně jako LEDVANCE trafo 24V DC DR DIM-PFM -20/220-240/24/P 4058075239951
Light Impressions Deko-Light napájení (CV, DC), LONG-FLAT, CV, LT-240-24, 220-240V konstantní napětí 0-10000mA IP20 24V DC 240 W 8622653 647 KčVýška: 23 mm, Třída ochrany: II, Hmotnost: 350g, Šířka: 32mm, Délka: 357mm, Ochrana IP: IP20, Příkon: 240, 0W, Celkový příkon: 240, 0W, Napětí: 24V...light impressions, příslušenství, trafa a driveryzarovky.czPodobně jako Light Impressions Deko-Light napájení (CV, DC), LONG-FLAT, CV, LT-240-24, 220-240V konstantní napětí 0-10000mA IP20 24V DC 240 W 862265
KOHL LIGHTING KOHL-Lighting FLOW LED pásek 10 W 4000K nestmívatelné7 kouskůkohl lighting, svítidla, výrobci, led pásky kohl lightingElektroElektro.czVšechny KOHL LIGHTING KOHL-Lighting FLOW LED pásek 10 W 4000K nestmívatelné