mivvy a.s. Mivvy MIVVY LED MultiSide E27/12W/4500K MSE2712W4K5455 KčBarva světla: 4500K, Příkon: 12 W, Patice: E27, Napětí: 220-240 V, Světelný tok: 1150lm, Stmívatelné: ne, Délka: 140 mm, Průměr: 62 mm, Životnost: ...mivvy a.s., světelné zdroje, led žárovky a pásky, led žárovkyzarovky.czPodobně jako mivvy a.s. Mivvy MIVVY LED MultiSide E27/12W/4500K MSE2712W4K5