OSMONT LIN42310 LINA 6 stropní/nástěnné skleněné svítidlo bílá IP43 2x25W E274 217 KčHmotnost: 4100g, Výška: 120 mm, Šířka: 380 mm, Délka: 380 mm, Ochrana IP: IP43, Příkon sv. zdroje: 25W, Celkový příkon: 50W, Napětí: 230V, Patice: ...osmont, svítidla, interiérová svítidla, nástěnná svítidla, klasická nástěnná svítidlazarovky.czPodobně jako OSMONT LIN42310 LINA 6 stropní/nástěnné skleněné svítidlo bílá IP43 2x25W E27