OSMONT LYR42500 LYRA 1 nástěnné skleněné svítidlo bílá IP43 25W E272 536 KčHmotnost: 2300g, Výška: 145 mm, Šířka: 250 mm, Délka: 280 mm, Ochrana IP: IP43, Příkon sv. zdroje: 25W, Celkový příkon: 25W, Napětí: 230V, Patice: ...osmont, svítidla, interiérová svítidla, nástěnná svítidla, klasická nástěnná svítidlazarovky.czPodobně jako OSMONT LYR42500 LYRA 1 nástěnné skleněné svítidlo bílá IP43 25W E27