OSMONT MIR42430 MIRA stropní skleněné svítidlo bílá IP41 40W E275 200 KčHmotnost: 4700g, Výška: 430 mm, Průměr: 350 mm, Ochrana IP: IP41, Příkon sv. zdroje: 40W, Celkový příkon: 40W, Napětí: 230V, Patice: E27, Vč. světe...osmont, svítidla, interiérová svítidla, stropní svítidla, moderní stropní svítidlazarovky.czPodobně jako OSMONT MIR42430 MIRA stropní skleněné svítidlo bílá IP41 40W E27