OSRAM SHARXS HTI 1500 W/D7/60 110 V 40083212852945 449 KčOSRAM SHARXS HTI 1500 W/D7/60 – Profesionální výbojka pro špičkové světelné efektyVýbojka OSRAM SHARXS HTI 1500 W/D7/60 je navržena pro náročné pro...osram, svítidla, výrobci, speciální zdroje osramzarovky.czPodobně jako OSRAM SHARXS HTI 1500 W/D7/60 110 V 4008321285294
OSRAM SHARXS HTI 700 W/D4/75 70 V 40083212852325 137 KčOSRAM SHARXS HTI 700 W/D4/75 – Profesionální výbojka pro scénické a efektové osvětleníVýbojka OSRAM SHARXS HTI 700 W/D4/75 je vysoce výkonný světel...osram, svítidla, výrobci, speciální zdroje osramzarovky.czPodobně jako OSRAM SHARXS HTI 700 W/D4/75 70 V 4008321285232
OSRAM Maxi SharXS HTI 2000 W/D10/60 105 V 40083213349479 678 KčOSRAM Maxi SharXS HTI 2000 W/D10/60 – Výkonný výbojkový světelný zdroj pro profesionální použitíOSRAM Maxi SharXS HTI 2000 W/D10/60 je špičková hal...osram, svítidla, výrobci, speciální zdroje osramzarovky.czPodobně jako OSRAM Maxi SharXS HTI 2000 W/D10/60 105 V 4008321334947
OSRAM 4ArXS HSD 250W/803 576 KčOSRAM 4ArXS HSD 250W/80 – Profesionální výbojka pro maximální světelný výkonVýbojka OSRAM 4ArXS HSD 250W/80 představuje špičkové řešení pro osvětlo...osram, svítidla, výrobci, speciální zdroje osramzarovky.czPodobně jako OSRAM 4ArXS HSD 250W/80
OSRAM HTI 150W4 144 KčVýbojka OSRAM HTI 150W GY9.5 – Profesionální světelný zdroj pro náročné aplikaceVýbojka OSRAM HTI 150W s paticí GY9.5 je vysoce výkonným světelným ...osram, svítidla, výrobci, speciální zdroje osramzarovky.czPodobně jako OSRAM HTI 150W
OSRAM HTI 152W2 554 KčVýbojka OSRAM HTI 152W GY9.5 – Profesionální světelný zdroj pro přesné nasvíceníOSRAM HTI 152W je výkonná výbojka navržená pro použití v profesioná...osram, svítidla, výrobci, speciální zdroje osramzarovky.czPodobně jako OSRAM HTI 152W
OSRAM SharXS 1200W Brilliant 95 V 40528995626225 222 KčOSRAM SharXS 1200W Brilliant 95 V – Profesionální výbojka pro dokonalé světelné efektyVýbojka OSRAM SharXS 1200W Brilliant je špičkovým světelným z...osram, svítidla, výrobci, speciální zdroje osramzarovky.czPodobně jako OSRAM SharXS 1200W Brilliant 95 V 4052899562622