Pasírovač na zeleninu pro Beko KMD 3102W1 590 KčPříslušenství pro KMD3102W, pasírovač na zeleninu / lis na bobuloviny Katalogové číslo: 8838271100beko, domácnost, pomocníci do kuchyně, mlýnky na maso, nereze-beko.czPodobně jako Pasírovač na zeleninu pro Beko KMD 3102W
Mlýnek na maso pro Beko KMD 3102W1 590 KčPříslušenství pro KMD3102W, mlýnek na maso, 3 disky, nástavce pro plnění klobás Katalogové číslo: 8838251100beko, domácnost, pomocníci do kuchyně, mlýnky na maso, nereze-beko.czPodobně jako Mlýnek na maso pro Beko KMD 3102W
Nástavec na výrobu těstovin pro Beko KMD 3102W3 490 KčPříslušenství pro KMD3102W, nástavec na výrobu těstovin Katalogové číslo: 8838261100beko, vaření, volně stojící sporáky a trouby, příslušenstvíe-beko.czPodobně jako Nástavec na výrobu těstovin pro Beko KMD 3102W
Beko KMD 3102W1 553 KčPříslušenství pro KMD3102W, mlýnek na maso, 3 disky, nástavce pro plnění klobás Poškozený přepravní obal (krabice, polystyren či plastová folie). J...beko, bílé zboží, malé spotřebiče, kuchyňské spotřebiče, příslušenství ke kuchyňským spotřebičům, příslušenství ke kuchyňským robotům, nerez2jakost.czPodobně jako Beko KMD 3102W
Roh pro řadu Linus SP BK Ideal Lux LINUS CORNER BK 242002 černý1 158 KčVýška: 137 mm, Třída ochrany: I, Hmotnost: 260g, Energetická třída: E, Šířka: 137mm, Délka: 42mm, Ochrana IP: IP20, Napětí: 220-240 V, Patice: LED,...ideal lux, svítidla, stínidla, závěsy a další doplňky, spojkyzarovky.czPodobně jako Roh pro řadu Linus SP BK Ideal Lux LINUS CORNER BK 242002 černý
Hikvision DS-K7PEB(Zelená) Tlačítko pro výstup a DS-K7PEB(Green)617 KčHikvision DS-K7PEB. Typ zdroje: DC, Rozsah stejnosměrného napětí: 36 V, Spotřeba energie: 3000 mA. Šířka: 86 mm, Hloubka: 86 mm, Výška: 50 mmhikvisionsenetic.czPodobně jako Hikvision DS-K7PEB(Zelená) Tlačítko pro výstup a DS-K7PEB(Green)
Light Impressions Deko-Light držák na zeď pro magnetsvítidla Miram zelená 930624569 KčVýška: 96 mm, Hmotnost: 79g, Šířka: 85mm, Materiál: hliník, Barva: zelenálight impressions, hurá do školy, nástěnná dětská svítidlazarovky.czPodobně jako Light Impressions Deko-Light držák na zeď pro magnetsvítidla Miram zelená 930624
T-LED Stmívatelný zdroj pro 18W panel7 kouskůt-led, bydlení a doplňky, osvětlení, led osvětleníElektroElektro.czVšechny T-LED Stmívatelný zdroj pro 18W panel