Ubiquiti UCG-Fiber (30W) brána/řadič 10, 100, 1000, 2500 UCG-Fiber9 476 KčUbiquiti UCG-Fiber (30W) je vysoce výkonný produkt určený pro moderní síťové aplikace. Tento bílý model je vyroben z kvalitního polykarbonátu (PC),...ubiquitisenetic.czPodobně jako Ubiquiti UCG-Fiber (30W) brána/řadič 10, 100, 1000, 2500 UCG-Fiber
Ubiquiti R2AC-PRISM Networks R2AC - 10, 100, 1000 Mbit/s - R2AC-PRISM6 426 KčUbiquiti R2AC. 2.4 GHz. Šifrování/zabezpečení: WPA2-AES. Přenosová rychlost sítě Ethernet: 10, 100, 1000 Mbit/s. Podpora napájení po Ethernetu (PoE...ubiquitisenetic.czPodobně jako Ubiquiti R2AC-PRISM Networks R2AC - 10, 100, 1000 Mbit/s - R2AC-PRISM
Ubiquiti UXG-PRO Networks Gateway Pro brána/řadič 1000 UXG-PRO13 149 KčUbiquiti Gateway Pro. Kapacita racku: 1U, Materiál krytu: Hliník, Způsob uchycení: Instalace do racku. Takt procesoru: 1700 MHz, Vnitřní paměť: 204...ubiquitisenetic.czPodobně jako Ubiquiti UXG-PRO Networks Gateway Pro brána/řadič 1000 UXG-PRO
Ubiquiti UF-NANO Networks UFiber Nano G brána/řadič 1000 UF-NANO2 040 KčUbiquiti UFiber Nano G. Takt procesoru: 240 MHz, Vnitřní paměť: 128 MB. Přenosová rychlost sítě Ethernet: 1000 Mbit/s, Rychlost přenosu dat: 2, 488...ubiquitisenetic.czPodobně jako Ubiquiti UF-NANO Networks UFiber Nano G brána/řadič 1000 UF-NANO