SAMSUNG HG32T5300EZXEN 32inch FHD 10W Speakers HG32T5300EZXEN8 338 KčObjevte výjimečnou kvalitu obrazu s televizorem Samsung HT5300, model HG32T5300EZXEN. Tento Full HD televizor s úhlopříčkou 81, 3 cm (32") nabízí r...samsungsenetic.czPodobně jako SAMSUNG HG32T5300EZXEN 32inch FHD 10W Speakers HG32T5300EZXEN