Supermicro PWS-920P-SQ napájecí zdroj 920 W 1U Nerezová PWS-920P-SQ7 425 KčSupermicro PWS-920P-SQ. Celkový příkon: 920 W, Vstupní střídavé napětí: 100 - 240 V, Frekvence vstupního střídavého napětí: 50 - 60 Hz. Účel: Serve...supermicrosenetic.czPodobně jako Supermicro PWS-920P-SQ napájecí zdroj 920 W 1U Nerezová PWS-920P-SQ