ATEN 2A-130G adaptér k video kabelům 0, 35 m USB Typ-A VGA 2A-130G183 KčATEN 2A-130G. Délka kabelu: 0, 35 m, Konektor 1: USB Typ-A, Konektor 2: VGA (D-Sub). Hmotnost: 40 g, Šířka: 34 mm, Hloubka: 65, 9 mm. Šířka balení:...atensenetic.czPodobně jako ATEN 2A-130G adaptér k video kabelům 0, 35 m USB Typ-A VGA 2A-130G
APC Back-UPS Pohotovostní režim (offline) 0, 35 kVA 210 W 4 BK350EI3 478 KčAPC Back-UPS. Kategorie zdrojů nepřerušovaného napájení: Pohotovostní režim (offline), Výstupní kapacita (VA): 0, 35 kVA, Výstupní výkon: 210 W. Ty...apcsenetic.czPodobně jako APC Back-UPS Pohotovostní režim (offline) 0, 35 kVA 210 W 4 BK350EI
Exihand Žárovka čirá pro BETLÉM SDV-501, 24V/0, 035A, sáček 10 ks140 KčŽárovka čirá pro svícen vyřezávaný BETLÉM SDV-501napětí: 24 Vproud: 0, 035 Abalení obsahuje 10 kusů žárovekexihand, světelné zdroje, vánoční osvětlení, náhradní žárovkyzarovky.czPodobně jako Exihand Žárovka čirá pro BETLÉM SDV-501, 24V/0, 035A, sáček 10 ks
BRILONER Bodové svítidlo 45 cm 3xGU10 40W černá BRILO 2857-0351 104 KčBodové svítidlo BRILONER 45 cm, 3xGU10, černé – univerzální volba pro moderní osvětleníElegantní tříramenný stropní spotToto moderní bodové svítidl...briloner, svítidla, interiérová svítidla, nástěnná svítidla, bodová nástěnná svítidlazarovky.czPodobně jako BRILONER Bodové svítidlo 45 cm 3xGU10 40W černá BRILO 2857-035
EXIHAND Souprava Stromek barevný TV-12, 12 žárovek 20V/0, 1A5 kouskůexihand, světelné zdroje, vánoční osvětlení, vánoční řetězy, interiérové tradiční řetězyElektroElektro.czVšechny EXIHAND Souprava Stromek barevný TV-12, 12 žárovek 20V/0, 1A