NARVA LT 36W T8/019 VIOLET198 KčZkontrolujte si prosím příkon a patici vaší zářivky. Aby nová zářivka fungovala, musí být příkon a patice stejné.Příkon: 36 W, Napětí: 103 V, Typ n...narva, světelné zdroje, zářivky, barevné zářivkyzarovky.czPodobně jako NARVA LT 36W T8/019 VIOLET
NARVA LT 58W T8/019 VIOLET238 KčZkontrolujte si prosím příkon a patici vaší zářivky. Aby nová zářivka fungovala, musí být příkon a patice stejné.Příkon: 58 W, Napětí: 110 V, Typ n...narva, světelné zdroje, zářivky, barevné zářivkyzarovky.czPodobně jako NARVA LT 58W T8/019 VIOLET
NBB LD 11W/019 VIOLET G23 221010000170 KčPříkon: 11 W, Napětí: 91 V, Typ napětí: AC, Životnost: 10000 h, Patice: G23, Průměr: 18 mm, Délka: 238 mm, Rozměry: 30 x 18 x 238 mm, Světelný tok:...nbb, světelné zdroje, úsporné zářivkyzarovky.czPodobně jako NBB LD 11W/019 VIOLET G23 221010000
T-LED Kabel RGB čtyřžilový kulatý Průměr: 4x 0, 19 mm² 1110510 KčČtyřžilový kabel se používá pro zapojení RGB pásků. Barevné označení usnadňuje zapojení pásku k ovladači nebo mezi sebou. Rozměr kabelu je 4 x 0, 5...t-led, bydlení a doplňky, osvětlení, led osvětleníeshop.ledsolution.czPodobně jako T-LED Kabel RGB čtyřžilový kulatý Průměr: 4x 0, 19 mm² 11105
BRILONER CCT LED stropní svítidlo, 110 cm, 40 W, 5200 lm, hliník BRILO 3538-0193 760 KčModerní CCT LED stropní svítidlo BRILONER, 110 cm, 40 W, 5200 lm, hliníkElegantní řešení pro chytré a úsporné osvětleníStropní LED svítidlo BRILONE...briloner, svítidla, interiérová svítidla, chytré osvětlenízarovky.czPodobně jako BRILONER CCT LED stropní svítidlo, 110 cm, 40 W, 5200 lm, hliník BRILO 3538-019
BRILONER CCT LED stropní svítidlo, 50 cm, 30 W, 3300 lm, hliník BRILO 3511-0192 684 KčCelkový příkon: 30 W, barva světla: teplá bílá/studená bílá/denní bílá, teplota chromatičnosti: 2700/4000/5000 K, světelný tok: 3300 lm, životnost:...briloner, svítidla, interiérová svítidla, chytré osvětlenízarovky.czPodobně jako BRILONER CCT LED stropní svítidlo, 50 cm, 30 W, 3300 lm, hliník BRILO 3511-019
EXIHAND Souprava Stromek barevný TV-12, 12 žárovek 20V/0, 1A5 kouskůexihand, světelné zdroje, vánoční osvětlení, vánoční řetězy, interiérové tradiční řetězyElektroElektro.czVšechny EXIHAND Souprava Stromek barevný TV-12, 12 žárovek 20V/0, 1A