ZUMALINE 2023201-BK80 BRENO závěsné svítidlo černá3 550 KčVýška: 1500 mm, Šířka: 800mm, Délka: 800mm, Světelný tok: 1700lm, Barva světla: 3000K/4000K/6000K, Příkon sv. zdroje: 36W, Celkový příkon: 36W, Nap...zumaline, svítidla, interiérová svítidla, lustry, závěsná svítidla, led lustry a závěsná svítidlazarovky.czPodobně jako ZUMALINE 2023201-BK80 BRENO závěsné svítidlo černá
ZUMALINE 2023200-BK BRENO závěsné svítidlo černá4 973 KčVýška: 1500 mm, Šířka: 800mm, Délka: 800mm, Světelný tok: 2500lm, Barva světla: 3000K/4000K/6000K, Příkon sv. zdroje: 60W, Celkový příkon: 60W, Nap...zumaline, svítidla, interiérová svítidla, lustry, závěsná svítidla, led lustry a závěsná svítidlazarovky.czPodobně jako ZUMALINE 2023200-BK BRENO závěsné svítidlo černá