ZUMALINE Stropní svítidlo VILA GU13013C-2B1 202 KčVýška: 120 mm, Stmívatelné: ne, Energetická třída: A++-E, Šířka: 55mm, Délka: 260mm, Ochrana IP: IP20, Příkon sv. zdroje: 50W, Celkový příkon: 100W...zumaline, svítidla, interiérová svítidla, bodová světla, moderní bodová svítidlazarovky.czPodobně jako ZUMALINE Stropní svítidlo VILA GU13013C-2B
ZUMALINE 1120 nástěnné svítidlo MAGNUM 1 zlatá1 131 KčVýška: 330 mm, Šířka: 100mm, Délka: 130mm, Příkon sv. zdroje: 40W, Celkový příkon: 40W, Napětí: 230V, Patice: E14, Vč. světelného zdroje: ne, Mater...zumaline, svítidla, interiérová svítidla, nástěnná svítidla, klasická nástěnná svítidlazarovky.czPodobně jako ZUMALINE 1120 nástěnné svítidlo MAGNUM 1 zlatá
ZUMALINE 1125 nástěnné svítidlo MAGNUM 2 zlatá1 772 KčVýška: 440 mm, Šířka: 220mm, Délka: 130mm, Příkon sv. zdroje: 40W, Celkový příkon: 80W, Napětí: 230V, Patice: E14, Vč. světelného zdroje: ne, Mater...zumaline, svítidla, interiérová svítidla, nástěnná svítidla, klasická nástěnná svítidlazarovky.czPodobně jako ZUMALINE 1125 nástěnné svítidlo MAGNUM 2 zlatá