Beamz LCB144, LED barevná světelná rampa, 25 W, 144 LED diod v 8 segmentech, 3, 5, 6, 12, 24, 48 DMX kanálů3 079 KčLED barevná světelná rampa BeamZ LCB144 zaujme velkou světelností a mnoha funkcemi. Celkově 144 SMD LED diod s RGB mícháním barev a 8 segmenty, kte...beamz, ozvučení, světelná technikaelectronic-star.czPodobně jako Beamz LCB144, LED barevná světelná rampa, 25 W, 144 LED diod v 8 segmentech, 3, 5, 6, 12, 24, 48 DMX kanálů
Beamz WH248, světelný design, 24 x 8 W, 4 v 1 LED diody, DMX19 089 KčPro profesionální osvětlení vnitřních a především vnějších (IP65) prostor, například v stavitelství, pro stage, koncerty venku, v televizním studiu...beamz, ozvučení, světelná technika, inteligentní světla, led efekt s dmx ovládánímelectronic-star.czPodobně jako Beamz WH248, světelný design, 24 x 8 W, 4 v 1 LED diody, DMX
Beamz Pandora 1200, TTL RGB laser, 12/23 DMX kanálů, třída: 4, černý18 899 KčLaserový systém beamZ Pandora 1200 se s garantovaným výstupním výkonem 1000 mW mimořádně hodí pro profesionální i soukromé použití. Barevné spektru...beamz, ozvučení, světelná technika, inteligentní světlaelectronic-star.czPodobně jako Beamz Pandora 1200, TTL RGB laser, 12/23 DMX kanálů, třída: 4, černý
Beamz SB200, stage blinder, 2x 50 WW, COB LED diody, teplá bílá, pixel control, 6 DMX kanálů4 909 KčStage Blinder Beamz SB200 je výkonný LED reflektor pro efektivní ovládání osvětlení každého pódia.LED reflektor pracuje s technologií COB (50 W chi...beamz, ozvučení, světelná technika, inteligentní světla, led efektové reflektoryelectronic-star.czPodobně jako Beamz SB200, stage blinder, 2x 50 WW, COB LED diody, teplá bílá, pixel control, 6 DMX kanálů
Beamz TP 46 Truss Par, Uplight reflektor, 4x 4W, 4v1 LED dioda, RGB-UV, 9 DMX kanálů2 849 KčS reflektorem BeamZ TP 46 Truss Par se každý nosník stává součástí světelné show. Díky kompaktnímu designu se dokonale hodí na traverzy a je dalším...beamz, ozvučení, světelná technika, inteligentní světla, led efektové reflektoryelectronic-star.czPodobně jako Beamz TP 46 Truss Par, Uplight reflektor, 4x 4W, 4v1 LED dioda, RGB-UV, 9 DMX kanálů
Beamz LCP-48, LED barevný panel, 48x 1 W RGW, DMX7 259 KčTento 27kanálový DMX barevný panel od společnosti Beamz má 48x 1W LED diod (RGB), je koncipován pro různé účely a může být použit jako matrix chase...beamz, ozvučení, světelná technika, inteligentní světla, led efekt s dmx ovládánímelectronic-star.czPodobně jako Beamz LCP-48, LED barevný panel, 48x 1 W RGW, DMX
Beamz MHL820, 24 W, LIŠTOVÝ SVĚTELNÝ EFEKT S DVOJITÝMI PAPRSKY, 8 X 3W RGBW LED, DMX, INFRAČERVENÉ DÁLKOVÉ OVLÁDÁNÍ5 089 KčSvětelný efekt s dvojitými paprsky beamZ MHL820 je vybaven osmi CREE RGBW LED světly. Na základě svého tvaru nabízí široký záběr osvětlení, každá l...beamz, ozvučení, světelná technikaelectronic-star.czPodobně jako Beamz MHL820, 24 W, LIŠTOVÝ SVĚTELNÝ EFEKT S DVOJITÝMI PAPRSKY, 8 X 3W RGBW LED, DMX, INFRAČERVENÉ DÁLKOVÉ OVLÁDÁNÍ
Beamz MHL-45 DMX Mini, pohyblivá hlava, wash, 3x 15 W, COB LED, DMX7 549 KčZařízení BeamZ MHL-45 je LED pohyblivá hlava, která sleduje taneční parket s velmi dobře pohyblivým krkem a 3x 15 W RGB LED diodami.Zkušení světeln...beamz, ozvučení, světelná technika, inteligentní světla, led otočné hlavyelectronic-star.czPodobně jako Beamz MHL-45 DMX Mini, pohyblivá hlava, wash, 3x 15 W, COB LED, DMX
Beamz MULTITRIX LED 20X 1W RGBW LEDky DMX NEBO STAND-ALONE REŽIM5 789 KčBeamz Multitrix LED reflektor se výborně hodí na světelné nastavení na každé párty a vyčaruje působivé světelné efekty! Multitrix je více než jen L...beamz, ozvučení, světelná technika, inteligentní světla, led efekt s dmx ovládánímelectronic-star.czPodobně jako Beamz MULTITRIX LED 20X 1W RGBW LEDky DMX NEBO STAND-ALONE REŽIM
Beamz WH128 Wall Washer, 12 x 8W, černá, světelný efekt, čtverné LED, IP65, DMX11 209 Kčbeamz WH128 Wall Washer LED světelný efekt rozzáří stěny a strop různými světelnými hrami. Mimořádně se hodí na stylové osvětlení budov, jevišť, pó...beamz, ozvučení, světelná technika, inteligentní světla, led efekt s dmx ovládánímelectronic-star.czPodobně jako Beamz WH128 Wall Washer, 12 x 8W, černá, světelný efekt, čtverné LED, IP65, DMX
Beamz PANTHER 40, 45 W, LED OTOČNÁ HLAVA, POHYBLIVÁ HLAVICE, MOVING-HEAD, 7 VZORŮ, 7 BAREV, DMX, INFRAČERVENÝ DÁLKOVÝ OVLADAČ6 889 KčbeamZ Panther 40 je LED bodová otočná hlava (moving head) vybavená jednou velmi svítivou 45 W LED zářivkou. 7 různých vzorů se zapínatelným efektem...beamz, ozvučení, ozvučení a osvětlení akcí, ozvučení na svatbuelectronic-star.czPodobně jako Beamz PANTHER 40, 45 W, LED OTOČNÁ HLAVA, POHYBLIVÁ HLAVICE, MOVING-HEAD, 7 VZORŮ, 7 BAREV, DMX, INFRAČERVENÝ DÁLKOVÝ OVLADAČ