Black+Decker BXJB1800E1 699 KčStolní mixér Black+Decker BXJB1800E s příkonem 1800W, nádobou o objemu 1, 8 l vyrobenou z titanu, 3 programy, čepelemi s kvalitní oceli a základnou...black+decker, černá2jakost.czPodobně jako Black+Decker BXJB1800E
Black+Decker BXCH120E399 KčSekáček potravin Black+Decker BXCH120E se 2 rychlostmi provozu, bezpečnostním zámkem na víku, příkonem motoru 120W, čepelí nože z velmi kvalitní oc...black+decker, bílá2jakost.czPodobně jako Black+Decker BXCH120E
Black+Decker BXBM600E1 866 KčDomácí pekárna Black+Decker BXBM600E se speciálními programy džemu, jogurtu a marmelády, příkon 600 W, udržování teploty, časovač a nastavení prope...black & decker, domácí a osobní spotřebiče, kuchyňské spotřebiče, příprava jídla, malé kuchyňské spotřebiče, pečení a opékání, domácí pekárny2jakost.czPodobně jako Black+Decker BXBM600E
Ubiquiti UACC-Flex-Cam-PWM-Black Black UACC-Flex-Cam-PWM-Black298 KčUbiquiti Flex Professional Mount. Model: Držák, Umístění / poloha: Venkovní, Barva: Černá. Šířka: 62 mm, Hloubka: 133, 5 mm, Výška: 52 mm. Počet ku...ubiquitisenetic.czPodobně jako Ubiquiti UACC-Flex-Cam-PWM-Black Black UACC-Flex-Cam-PWM-Black