APC Back UPS Pro Gaming 2200VA, 6 Outlets, AVR, LCD Interface (1320 W), 4 x Schuko, 2 x IEC C13, černá11 177 KčKvalitní přepěťová ochrana APC Back-UPS Pro Gaming , byla navržena pro hráče. Poskytne vám dostatek času, pro bezpečné ukončení hry při náhlém výpa...apc, záložní zdrojesupergamer.czPodobně jako APC Back UPS Pro Gaming 2200VA, 6 Outlets, AVR, LCD Interface (1320 W), 4 x Schuko, 2 x IEC C13, černá
CyberPower Value Pro VP1200ELCD-FR 1200VA - 720W FR x 5 Tower5 886 KčCyberPower Value Pro VP1200ELCD-FR 1200VA - 720W FR x 5 Towercyberpower, záložní zdrojesupergamer.czPodobně jako CyberPower Value Pro VP1200ELCD-FR 1200VA - 720W FR x 5 Tower
LEGRAND UPS KEOR MP 600VA / 360W FR USB2 798 KčLEGRAND UPS KEOR MP 600VA / 360W FR USBlegrand, záložní zdrojesupergamer.czPodobně jako LEGRAND UPS KEOR MP 600VA / 360W FR USB
LEGRAND UPS KEOR MP 800VA / 480W FR USB3 390 KčLEGRAND UPS KEOR MP 800VA / 480W FR USBlegrand, záložní zdrojesupergamer.czPodobně jako LEGRAND UPS KEOR MP 800VA / 480W FR USB