D-Link PSM-12V-38-B zdroj/transformátor Vnitřní PSM-12V-38-B449 KčD-Link PSM-12V-38-B. Typ napájení: Vnitřní, Výstupní napětí: 12 V, Výstupní proud: 3 A. Barva: Černá. Délka kabelu: 1, 1 m. Šířka balení: 102 mm, H...d-linksenetic.czPodobně jako D-Link PSM-12V-38-B zdroj/transformátor Vnitřní PSM-12V-38-B