PLANET PWR-240-48 napájecí zdroj 240 W Modrá, Šedá PWR-240-482 044 KčPLANET PWR-240-48. Celkový příkon: 240 W, Vstupní střídavé napětí: 100-240 V, Frekvence vstupního střídavého napětí: 50 - 60 Hz. Barva: Modrá, Šedá...planetsenetic.czPodobně jako PLANET PWR-240-48 napájecí zdroj 240 W Modrá, Šedá PWR-240-48
OSRAM OPTOTRONIC OT 20/220-240/24848 KčOSRAM OPTOTRONIC OT 20/220-240/24 – LED napájecí zdroj 24 V, 20 WNapájecí zdroj OSRAM OPTOTRONIC OT 20/220-240/24 je spolehlivým řešením pro napáje...osram, příslušenství, trafa a driveryzarovky.czPodobně jako OSRAM OPTOTRONIC OT 20/220-240/24
TP-Link VJB-240 VIGI Network Camera Junction Box VJB-240605 KčTP-Link VJB-240. Model: Rozvodová skříň, Umístění / poloha: Univerzální, Barva: Bílá. Šířka: 134 mm, Hloubka: 181 mm, Výška: 59 mmtp-linksenetic.czPodobně jako TP-Link VJB-240 VIGI Network Camera Junction Box VJB-240
LEDVANCE trafo 24V DC DR DIM-PFM -20/220-240/24/P 4058075239951719 KčPříkon: 20 W, Proud: 115 mA, Napětí: 220-240 V DC, Výstupní proud: 830 mA, Výstupní napětí: 24 V DC, Výstupní výkon: 20 W, Délka: 166 mm, Výška: 38...ledvance, příslušenství, trafa a driveryzarovky.czPodobně jako LEDVANCE trafo 24V DC DR DIM-PFM -20/220-240/24/P 4058075239951
Arctic chladič CPU Liquid Freezer III 240 A-RGB2 350 KčArctic chladič CPU Liquid Freezer III 240 A-RGBarctic, elektronika, počítače a kancelář, počítačové komponenty, chlazenísupergamer.czPodobně jako Arctic chladič CPU Liquid Freezer III 240 A-RGB
Arctic chladič CPU Liquid Freezer III 240 A-RGB white2 132 KčArctic chladič CPU Liquid Freezer III 240 A-RGB whitearctic, elektronika, počítače a kancelář, počítačové komponenty, chlazenísupergamer.czPodobně jako Arctic chladič CPU Liquid Freezer III 240 A-RGB white