Dahua TAM01GT01GT-75 75W PoE Midspan TAM01GT01GT-751 457 KčProdukt Dahua TAM01GT01GT-75 je výkonný 75W PoE Midspan, který je navržen tak, aby podporoval Hi-PoE pro rychlostní dome kamery vyžadující vysoký p...dahuasenetic.czPodobně jako Dahua TAM01GT01GT-75 75W PoE Midspan TAM01GT01GT-75
PLANET PWR-75-24 napájecí zdroj 75 W Modrá, Šedá PWR-75-241 015 KčPLANET PWR-75-24. Celkový příkon: 75 W, Vstupní střídavé napětí: 100 - 240 V, Frekvence vstupního střídavého napětí: 50 - 60 Hz. Barva: Modrá, Šedá...planetsenetic.czPodobně jako PLANET PWR-75-24 napájecí zdroj 75 W Modrá, Šedá PWR-75-24
PLANET PWR-75-48 napájecí zdroj 75 W Modrá, Šedá PWR-75-481 036 KčPLANET PWR-75-48. Celkový příkon: 75 W, Vstupní střídavé napětí: 100 - 240 V, Frekvence vstupního střídavého napětí: 50 - 60 Hz. Barva: Modrá, Šedá...planetsenetic.czPodobně jako PLANET PWR-75-48 napájecí zdroj 75 W Modrá, Šedá PWR-75-48
LEDVANCE ST8PROU-UN 7.5 W/3000K 600 mm 4058075546752778 KčPříkon: 7, 50 W, Napětí: 220 240 V, Provoz na: E, Teplota barvy: 3000 K, Světelný tok: 1000 lm, Ra: 83, Délka: 602, 9 mm, Průměr: 25, 5 mm, Hmotnos...ledvance, svítidla, výrobci, světelné zdroje ledvancezarovky.czPodobně jako LEDVANCE ST8PROU-UN 7.5 W/3000K 600 mm 4058075546752