Ecolite SMD refl., 150W, 20250lm, 5000K, IP65, černý HB03-150W4 040 KčLED průmyslové svítidlo Ecolite SMD High Bay 150W – Výkon, spolehlivost a úspora pro vaše halyPotřebujete efektivní a bezúdržbové osvětlení do výro...ecolite, svítidla, profi svítidla, závěsná technická svítidlazarovky.czPodobně jako Ecolite SMD refl., 150W, 20250lm, 5000K, IP65, černý HB03-150W
Ecolite SMD refl., 200W, 27000lm, 5000K, IP65, černý HB03-200W4 742 KčLED průmyslové svítidlo Ecolite SMD 200W, 27 000 lm, 5000K, IP65 – High Bay řešení pro výrobní haly a skladyRobustní LED high bay svítidlo Ecolite ...ecolite, svítidla, profi svítidla, závěsná technická svítidlazarovky.czPodobně jako Ecolite SMD refl., 200W, 27000lm, 5000K, IP65, černý HB03-200W
LED2 1240441 Stropní svítidlo HULK 120 22-40W 4000K UGR šedá1 228 KčLED2 1240441 Stropní svítidlo HULK 120 – spolehlivé průmyslové LED osvětlení pro náročné podmínkyStropní svítidlo LED2 HULK 120 s výkonem 40W a svě...led2, svítidla, profi svítidla, přisazená technická svítidlazarovky.czPodobně jako LED2 1240441 Stropní svítidlo HULK 120 22-40W 4000K UGR šedá
Ecolite SMD LED reflektor, 100W, 16000lm, 5000K, IP65, černý HB06-100W3 163 KčECOLITE SMD LED reflektor INDUSTRY+ 100W, 16000lm, 5000K, IP65, černý HB06-100WProfesionální osvětlení pro průmyslové prostoryReflektor ECOLITE HB0...ecolite, svítidla, profi svítidla, závěsná technická svítidlazarovky.czPodobně jako Ecolite SMD LED reflektor, 100W, 16000lm, 5000K, IP65, černý HB06-100W
Ecolite SMD LED reflektor, 150W, 24000lm, 5000K, IP65, černý HB06-150W3 847 KčEcolite SMD LED reflektor INDUSTRY+ 150W, 24000lm, 5000K, IP65, černý – HB06-150WProfesionální LED osvětlení pro průmysl a skladyEcolite INDUSTRY+ ...ecolite, svítidla, profi svítidla, závěsná technická svítidlazarovky.czPodobně jako Ecolite SMD LED reflektor, 150W, 24000lm, 5000K, IP65, černý HB06-150W
NBB 22" AL diffuzor lesklý se sklem 9132053101 452 KčPrůměr: 570 mm, Délka: 350 mm, Výška: 350 mm, Barva světla: Aluminium Aluminiový vysoce leštěný reflektor pro svítidla Squar. Velikost 22" (pr.565 mm)nbb, svítidla, stínidla, závěsy a další doplňky, reflektoryzarovky.czPodobně jako NBB 22" AL diffuzor lesklý se sklem 913205310