Ecolite El. trafo, 230V-12V, 16.7A, 200W DX-WP-200W/IP671 889 KčElektronický transformátor Ecolite DX-WP-200W/IP67 – 230V/12V, 16, 7A, 200WVysoce odolný napájecí zdroj pro LED pásky a osvětleníTransformátor Ecol...ecolite, příslušenství, trafa a driveryzarovky.czPodobně jako Ecolite El. trafo, 230V-12V, 16.7A, 200W DX-WP-200W/IP67