Ecolite El. trafo 230V-12V, 2.5A, 30W DX-WP-30W/IP67441 KčVoděodolný transformátor Ecolite DX-WP-30W/IP67 – Spolehlivé napájení LED páskůTransformátor Ecolite DX-WP-30W/IP67 je ideálním řešením pro bezpečn...ecolite, příslušenství, trafa a driveryzarovky.czPodobně jako Ecolite El. trafo 230V-12V, 2.5A, 30W DX-WP-30W/IP67