Ecolite El. trafo, 230V-12V, 5A, 60W DX-WP-60W/IP67748 KčElektronický transformátor Ecolite DX-WP-60W/IP67 – spolehlivý zdroj pro LED páskyTransformátor Ecolite DX-WP-60W/IP67 je navržený speciálně pro na...ecolite, příslušenství, trafa a driveryzarovky.czPodobně jako Ecolite El. trafo, 230V-12V, 5A, 60W DX-WP-60W/IP67