Ecolite LED reflektor 30W se stativem RMLED-30W/STJ/ORA1 299 KčLED reflektory jsou náhradou za koncepčně starší halogenové reflektory. Tento 30W model je schopen nahradit 150W halogenový reflektor při zachování...ecolite, dílna, stavba, zahrada, dílna, dílenské vybavení, dílenské svítilnyeshop.ledsolution.czPodobně jako Ecolite LED reflektor 30W se stativem RMLED-30W/STJ/ORA
Ecolite LED reflektor stojan, 30W, 4000K, 2400lm, IP65, oranž RMLED-30W/STJ/ORA933 KčEcolite LED reflektor na stativu, 30W, 4000K, 2400lm, IP44, oranžový – RMLED-30W/STJ/ORAProfesionální LED reflektor s trojnohým stativemEcolite LED...ecolite, svítidla, profi svítidla, reflektory, led reflektoryzarovky.czPodobně jako Ecolite LED reflektor stojan, 30W, 4000K, 2400lm, IP65, oranž RMLED-30W/STJ/ORA
Ecolite LED reflektor 2x30W se stativem RMLED-2x30W/STJ/ORA1 999 KčLED reflektory jsou náhradou za koncepčně starší halogenové reflektory. Tento 2x30W model je schopen nahradit 300W halogenový reflektor při zachová...ecolite, dílna, stavba, zahrada, dílna, dílenské vybavení, dílenské svítilnyeshop.ledsolution.czPodobně jako Ecolite LED reflektor 2x30W se stativem RMLED-2x30W/STJ/ORA