Hikvision DS-KAW150-2N Napájecí adaptér 150W 24V DS-KAW150-2N2 035 KčNapájecí adaptér Hikvision DS-KAW150-2N s výkonem 150 W a výstupním napětím 24 VDC je ideálním řešením pro napájení dveřních stanic. Tento model je...hikvisionsenetic.czPodobně jako Hikvision DS-KAW150-2N Napájecí adaptér 150W 24V DS-KAW150-2N