Honeywell PS-12-1250W-G nabíječka na PDA/mobilní PS-12-1250W-G1 094 KčHoneywell PS-12-1250W-G. Typ nabíječky: Vnitřní, Typ zdroje: DC, Kompatibilní nabíječka: PDA. Vstupní napětí: 12 V, Výstupní proud adaptéru: 1, 25 ...honeywellsenetic.czPodobně jako Honeywell PS-12-1250W-G nabíječka na PDA/mobilní PS-12-1250W-G
Light Impressions Deko-Light LED-napájení BASIC, DIM, CV 12V 12-50W konstantní napětí 1000-4610 mA IP20 stmívatelné 12V DC 12, 00-50, 00 W 8622201 709 KčVýška: 33 mm, Třída ochrany: II, Životnost: 30000h, Šířka: 61mm, Délka: 184mm, Ochrana IP: IP20, Příkon: 12-50W, Celkový příkon: 12-50W, Napětí: 22...light impressions, příslušenství, trafa a driveryzarovky.czPodobně jako Light Impressions Deko-Light LED-napájení BASIC, DIM, CV 12V 12-50W konstantní napětí 1000-4610 mA IP20 stmívatelné 12V DC 12, 00-50, 00 W 862220
Light Impressions Deko-Light LED-napájení BASIC, DIM, CV, 24V 12-50W konstantní napětí 500-2080 mA IP20 stmívatelné 24V DC 12, 00-50, 00 W 8622221 709 KčVýška: 33 mm, Třída ochrany: II, Životnost: 30000h, Šířka: 61mm, Délka: 184mm, Ochrana IP: IP20, Příkon: 12-50W, Celkový příkon: 12-50W, Napětí: 22...light impressions, příslušenství, trafa a driveryzarovky.czPodobně jako Light Impressions Deko-Light LED-napájení BASIC, DIM, CV, 24V 12-50W konstantní napětí 500-2080 mA IP20 stmívatelné 24V DC 12, 00-50, 00 W 862222