RF Elements HG3-CC-A60-V2 síťová anténa HG3-CC-A60-V23 493 KčRF Elements HG3-CC-A60-V2. Úroveň zisku antény (max): 17 dBi, Frekvenční pásmo: 5.18 - 6 GHz, Impedance: 50 ohm. Typ antény: Trychtýřová anténa, Ty...rf elementssenetic.czPodobně jako RF Elements HG3-CC-A60-V2 síťová anténa HG3-CC-A60-V2
SLV BIG WHITE LED síťový zdroj 100 W DALI 24 V 2 kanály Tunable 10061344 920 KčBIG WHITE LED síťový zdroj 100 W DALI 24 V, 2 kanály Tunable – 1006134Vysoce kvalitní LED síťový zdroj BIG WHITE 1006134 je navržen pro moderní a n...slv, příslušenství, trafa a driveryzarovky.czPodobně jako SLV BIG WHITE LED síťový zdroj 100 W DALI 24 V 2 kanály Tunable 1006134
SLV BIG WHITE LED síťový zdroj 60 W DALI 24 V 2 kanály Tunable White 10061334 091 KčBIG WHITE LED síťový zdroj 60 W DALI 24 V, 2 kanály, Tunable White – 1006133Profesionální DALI LED síťový zdroj BIG WHITE s výkonem 60 W představuj...slv, příslušenství, trafa a driveryzarovky.czPodobně jako SLV BIG WHITE LED síťový zdroj 60 W DALI 24 V 2 kanály Tunable White 1006133