Ubiquiti Networks AF-24 síťová anténa AF-2439 136 KčUbiquiti AF-24 – lídr série Air Fiber Přístroj airFiber AF-24 pracuje v oblasti volného pásma 24 GHz, které nepotřebuje licenci a zajišťuje přitom ...ubiquitisenetic.czPodobně jako Ubiquiti Networks AF-24 síťová anténa AF-24
BIG WHITE (SLV) LED síťový zdroj 250 W 24 V bílý 10072533 209 KčBIG WHITE (SLV) LED síťový zdroj 250 W 24 V bílý 1007253Profesionální napájení pro LED osvětleníLED síťový zdroj BIG WHITE od značky SLV z kolekce ...slv, příslušenství, trafa a driveryzarovky.czPodobně jako BIG WHITE (SLV) LED síťový zdroj 250 W 24 V bílý 1007253