Bateriový modul 5kW Huawei Luna2000 LUNA2000-5-E053 758 KčLuna2000-5-E0 je 5kW baterie pro inteligentní domácnost, která je spojením důmyslného designu a pokročilé technologie. Využívá lithium-železo-fosfá...huaweisenetic.czPodobně jako Bateriový modul 5kW Huawei Luna2000 LUNA2000-5-E0
Lenovo Storage 600GB 15K 2.5" SAS HDD 01DC1922 980 KčLenovo 01DC192. Kapacita pevného disku: 600 GB, Rychlost otáček pevného disku: 15000 ot/min, Velikost pevného disku: 2.5", Rozhraní: SASlenovosenetic.czPodobně jako Lenovo Storage 600GB 15K 2.5" SAS HDD 01DC192
Solplanet Ai-HB 075A Energy Storage 7.68 kWh Ai-HB 075A61 007 KčSada pro skladování energie: Ai-HB 075A se skládá ze 3 bateriových modulů AI-HB_2.56LG_G2 a 1 modulu řízení BMS AI-HB_BMS_G2.Pokročilé úložiště ene...solplanetsenetic.czPodobně jako Solplanet Ai-HB 075A Energy Storage 7.68 kWh Ai-HB 075A
Solplanet Ai-HB 150A Energy Storage 15.36 kWh Ai-HB 150A109 844 KčSada pro skladování energie: Ai-HB 150A se skládá ze 6 bateriových modulů AI-HB_2.56LG_G2 a 1 modulu řízení BMS AI-HB_BMS_G2.Pokročilé úložiště ene...solplanetsenetic.czPodobně jako Solplanet Ai-HB 150A Energy Storage 15.36 kWh Ai-HB 150A
Solplanet Ai-HB 125A Energy Storage 12.8 kWh Ai-HB 125A93 564 KčSada pro skladování energie: Ai-HB 125A se skládá z 5 bateriových modulů AI-HB_2.56LG_G2 a 1 modulu řízení BMS AI-HB_BMS_G2.Pokročilé úložiště ener...solplanetsenetic.czPodobně jako Solplanet Ai-HB 125A Energy Storage 12.8 kWh Ai-HB 125A
Solplanet Ai-HB 175A Energy Storage 17.92 kWh Ai-HB 175A126 123 KčSada pro skladování energie: Ai-HB 175A se skládá ze 7 bateriových modulů AI-HB_2.56LG_G2 a 1 modulu řízení BMS AI-HB_BMS_G2.Pokročilé úložiště ene...solplanetsenetic.czPodobně jako Solplanet Ai-HB 175A Energy Storage 17.92 kWh Ai-HB 175A
Solplanet Ai-HB 200A Energy Storage 20.48 kWh Ai-HB 200A142 401 KčSada pro skladování energie: Ai-HB 200A se skládá z 8 bateriových modulů AI-HB_2.56LG_G2 a 1 modulu řízení BMS AI-HB_BMS_G2.Pokročilé úložiště ener...solplanetsenetic.czPodobně jako Solplanet Ai-HB 200A Energy Storage 20.48 kWh Ai-HB 200A