iiyama TF1215MC-B1 senzor/sledovací zařízení pro TF1215MC-B112 585 Kčiiyama TF1215MC-B1. Odezva: 25 ms, Barva: Černá. Úhlopříčka displeje: 30, 7 cm (12.1"). Šířka balení: 435 mm, Hloubka balení: 165 mm, Výška balení:...iiyamasenetic.czPodobně jako iiyama TF1215MC-B1 senzor/sledovací zařízení pro TF1215MC-B1