Digitus AK-440109-008-S napájecí kabel Černá 0, 75 AK-440109-008-S61 KčDigitus AK-440109-008-S. Délka kabelu: 0, 75 m, Konektor 1: C13 rozdvojovač, Konektor 2: IEC C13, Typ kabelu: H05VV-F3G. Vstupní napětí: 250 V, Vst...digitussenetic.czPodobně jako Digitus AK-440109-008-S napájecí kabel Černá 0, 75 AK-440109-008-S
Digitus AK-440115-008-S napájecí kabel Černá 0, 75 AK-440115-008-S77 KčDigitus AK-440115-008-S. Délka kabelu: 0, 75 m, Konektor 1: C5 rozdvojovač, Konektor 2: IEC C5, Typ kabelu: H05VV-F3G. Vstupní napětí: 250 V, Vstup...digitussenetic.czPodobně jako Digitus AK-440115-008-S napájecí kabel Černá 0, 75 AK-440115-008-S
kabel CABLEXPERT stahovacia špirála na káble, 12 mm, 10 m, černá203 Kčkabel CABLEXPERT stahovacia špirála na káble, 12 mm, 10 m, černágembird, elektronika, počítače a kancelář, počítačové komponenty, výměnné kity a boxysupergamer.czPodobně jako kabel CABLEXPERT stahovacia špirála na káble, 12 mm, 10 m, černá
Solplanet Ai-HB 075A Energy Storage 7.68 kWh Ai-HB 075A61 007 KčSada pro skladování energie: Ai-HB 075A se skládá ze 3 bateriových modulů AI-HB_2.56LG_G2 a 1 modulu řízení BMS AI-HB_BMS_G2.Pokročilé úložiště ene...solplanetsenetic.czPodobně jako Solplanet Ai-HB 075A Energy Storage 7.68 kWh Ai-HB 075A
Green Cell CAV11 baterie pro vozidla Lithium-železo-fosfátová CAV116 740 KčGreen Cell CAV11. Typ baterie: Lithium-železo-fosfátová (LiFePo4), Kapacita baterie: 60 Ah, Napětí baterie: 12, 8 V. Šířka: 168 mm, Hloubka: 260 mm...green cellsenetic.czPodobně jako Green Cell CAV11 baterie pro vozidla Lithium-železo-fosfátová CAV11