LED2 LF-SCD010B DALI TO 0-10V CONVERTER černá1 298 KčPřevodník signálu LF-SCD010B – DALI na 0–10V Flexibilní propojení DALI systémů s 0–10V ovladači LF-SCD010B je profesionální izolovaný převodník sig...led2, příslušenství, řízení osvětlenízarovky.czPodobně jako LED2 LF-SCD010B DALI TO 0-10V CONVERTER černá
Light Impressions Deko-Light řídící jednotka Switch Converter SC-104 15-36V DC 1-10V 4 CH 843338911 KčKapegoLED Controller, Switch Converter SC_104, konstant.napětí napětí: 15-36V DC, plast, černá, IP 20, délka: 115 mm, šířka: 57 mm, výška: 25 mm, t...light impressions, svítidla, výrobci, led pásky deko, lightzarovky.czPodobně jako Light Impressions Deko-Light řídící jednotka Switch Converter SC-104 15-36V DC 1-10V 4 CH 843338