MAYTONI LED driver DALI (DT6) 12W IP20 PSL-DL40-S-150-300mA-DE1 550 KčLED driver MAYTONI DALI (DT6) 12W IP20 PSL-DL40-S-150-300mA-DE – Inteligentní napájení pro moderní LED osvětleníLED driver MAYTONI DALI (DT6) z kol...maytoni, příslušenství, trafa a driveryzarovky.czPodobně jako MAYTONI LED driver DALI (DT6) 12W IP20 PSL-DL40-S-150-300mA-DE
MAYTONI LED driver TRIAC 12W IP20 PSL-TR40-150-300mA-DE881 KčMAYTONI LED driver TRIAC 12W IP20 PSL-TR40-150-300mA-DE – Moderní řešení stmívání pro vaše LED osvětleníHledáte spolehlivý a efektivní napájecí zdr...maytoni, příslušenství, trafa a driveryzarovky.czPodobně jako MAYTONI LED driver TRIAC 12W IP20 PSL-TR40-150-300mA-DE
MAYTONI LED driver DALI (DT6) 20W IP20 PSL-DL40-S-350-500mA-DE1 691 KčMAYTONI LED driver DALI (DT6) 20W IP20 PSL-DL40-S-350-500mA-DE – Moderní řešení napájení s možností DALI stmíváníLED driver MAYTONI PSL-DL40-S-350-...maytoni, příslušenství, trafa a driveryzarovky.czPodobně jako MAYTONI LED driver DALI (DT6) 20W IP20 PSL-DL40-S-350-500mA-DE
MAYTONI LED driver TRIAC 20W IP20 PSL-TR40-350-500mA-DE1 092 KčMAYTONI LED driver TRIAC 20W IP20 PSL-TR40-350-500mA-DE – Spolehlivé napájení a stmívání pro vaše LED osvětleníProfesionální LED driver MAYTONI TRI...maytoni, příslušenství, trafa a driveryzarovky.czPodobně jako MAYTONI LED driver TRIAC 20W IP20 PSL-TR40-350-500mA-DE
BIG WHITE (SLV) LED driver 25 W 150–300 mA DALI stmívatelný s RF rozhraním 10064562 273 KčBIG WHITE (SLV) LED driver 25 W 150–300 mA DALI stmívatelný s RF rozhraním 1006456Profesionální LED driver pro moderní osvětleníLED driver BIG WHIT...slv, příslušenství, trafa a driveryzarovky.czPodobně jako BIG WHITE (SLV) LED driver 25 W 150–300 mA DALI stmívatelný s RF rozhraním 1006456
Ideal Lux Nova driver dali/push 12w 300ma 2439861 385 KčVýška: 20 mm, Stmívatelné: ano, DALI, Hmotnost: 80g, Šířka: 30mm, Délka: 132mm, Ochrana IP: IP20, Příkon sv. zdroje: 12W, Celkový příkon: 12W, Napě...ideal lux, příslušenství, trafa a driveryzarovky.czPodobně jako Ideal Lux Nova driver dali/push 12w 300ma 243986
BIG WHITE (SLV) LED driver DALI 25 W 150–700 mA DALI TOUCH 10072291 872 KčBIG WHITE (SLV) LED driver DALI 25 W 150–700 mA DALI TOUCH 1007229Profesionální stmívatelný LED driver pro dokonalé ovládání osvětleníLED driver BI...slv, příslušenství, trafa a driveryzarovky.czPodobně jako BIG WHITE (SLV) LED driver DALI 25 W 150–700 mA DALI TOUCH 1007229
BIG WHITE (SLV) LED síťový zdroj 150 W 24 V bílý DALI 10072563 744 KčBIG WHITE (SLV) LED síťový zdroj 150 W 24 V bílý DALI 1007256Profesionální řešení pro LED osvětlení s DALI stmívánímHledáte spolehlivý napájecí zdr...slv, příslušenství, trafa a driveryzarovky.czPodobně jako BIG WHITE (SLV) LED síťový zdroj 150 W 24 V bílý DALI 1007256