Lenovo 40AW0065EU zdroj/transformátor Vnitřní 65 W 40AW0065EU2 977 KčLenovo 40AW0065EU. Účel: Laptop, Typ napájení: Vnitřní, Vstupní napětí: 100 - 240 V. Barva: Černá. Délka kabelu: 1, 8 m, Šířka: 30 mm, Hloubka: 42,...lenovosenetic.czPodobně jako Lenovo 40AW0065EU zdroj/transformátor Vnitřní 65 W 40AW0065EU
Lenovo 4X20V24678 zdroj/transformátor Vnitřní 65 W 4X20V246781 171 KčLenovo 4X20V24678. Účel: Laptop, Typ napájení: Vnitřní, Vstupní napětí: 100 - 240 V. Barva: Černá. Certifikace: C / UL CB / CE / PSE / IRAM NOM / N...lenovosenetic.czPodobně jako Lenovo 4X20V24678 zdroj/transformátor Vnitřní 65 W 4X20V24678