Light Impressions ABN napájení ABN 300VA konvenční konstantní napětí IP20 stmívatelné 12V AC 300, 00 W 0001064 787 KčTransformátor, konvenční, ABN, 300VA , 12V, GS, MM, VDE, TÜV, délka x šířka x výška 130x88x103 mm Výška: 103 mm, Třída ochrany: II, Stmívatelné: an...light impressions, příslušenství, trafa a driveryzarovky.czPodobně jako Light Impressions ABN napájení ABN 300VA konvenční konstantní napětí IP20 stmívatelné 12V AC 300, 00 W 000106
Light Impressions ABN napájení ABN 300VA IP 67 konvenční konstantní napětí IP67 12V AC 300, 00 W 0001425 699 KčTransformátor, konvenční, pro venkovní použití, ABN, 300VA, 12V, IP 67, MM, VDE, UV odolný plast, primární strana 0, 5m kabel (H05RR-F 2x2, 5mm2) a...light impressions, příslušenství, trafa a driveryzarovky.czPodobně jako Light Impressions ABN napájení ABN 300VA IP 67 konvenční konstantní napětí IP67 12V AC 300, 00 W 000142
Light Impressions ABN napájení ABN 105VA konvenční konstantní napětí IP20 stmívatelné 12V AC 105, 00 W 0001073 191 KčTransformátor, konvenční, ABN, 105VA , 12V, GS, MM, VDE, TÜV, délka x šířka x výška 107x78x66 mm Výška: 66 mm, Třída ochrany: II, Stmívatelné: ano,...light impressions, příslušenství, trafa a driveryzarovky.czPodobně jako Light Impressions ABN napájení ABN 105VA konvenční konstantní napětí IP20 stmívatelné 12V AC 105, 00 W 000107
Light Impressions ABN napájení ABN 150VA konvenční konstantní napětí IP20 stmívatelné 12V AC 150, 00 W 0001033 647 KčTransformátor, konvenční, ABN, 150VA , 12V, GS, MM, VDE, TÜV, délka x šířka x výška 130x88x78 mm Výška: 78 mm, Třída ochrany: II, Stmívatelné: ano,...light impressions, příslušenství, trafa a driveryzarovky.czPodobně jako Light Impressions ABN napájení ABN 150VA konvenční konstantní napětí IP20 stmívatelné 12V AC 150, 00 W 000103
Light Impressions ABN napájení ABN 200VA konvenční konstantní napětí IP20 stmívatelné 12V AC 200, 00 W 0001044 331 KčTransformátor, konvenční, ABN, 200VA , 12V, GS, MM, VDE, TÜV, délka x šířka x výška 130x88x88 mm Výška: 88 mm, Třída ochrany: II, Stmívatelné: ano,...light impressions, příslušenství, trafa a driveryzarovky.czPodobně jako Light Impressions ABN napájení ABN 200VA konvenční konstantní napětí IP20 stmívatelné 12V AC 200, 00 W 000104
Light Impressions ABN napájení ABN 20VA konvenční konstantní napětí IP20 stmívatelné 12V AC 20, 00 W 0000971 823 KčTransformátor, konvenční, ABN, 20VA , 12V, GS, MM, VDE, TÜV, délka x šířka x výška 82x56x50 mm Výška: 50 mm, Třída ochrany: II, Stmívatelné: ano, H...light impressions, příslušenství, trafa a driveryzarovky.czPodobně jako Light Impressions ABN napájení ABN 20VA konvenční konstantní napětí IP20 stmívatelné 12V AC 20, 00 W 000097
Light Impressions ABN napájení ABN 500VA konvenční konstantní napětí IP20 stmívatelné 12V AC 500, 00 W 0001098 435 KčTransformátor, konvenční, ABN, 500VA , 12V, GS, MM, VDE, TÜV, délka x šířka x výška 177x107x130 mm Výška: 130 mm, Třída ochrany: II, Stmívatelné: a...light impressions, příslušenství, trafa a driveryzarovky.czPodobně jako Light Impressions ABN napájení ABN 500VA konvenční konstantní napětí IP20 stmívatelné 12V AC 500, 00 W 000109
Light Impressions ABN napájení ABN 60VA konvenční konstantní napětí IP20 stmívatelné 12V AC 60, 00 W 0000992 507 KčTransformátor, konvenční, ABN, 60VA , 12V, GS, MM, VDE, TÜV, délka x šířka x výška 100x70x61 mm Výška: 61 mm, Třída ochrany: II, Stmívatelné: ano, ...light impressions, příslušenství, trafa a driveryzarovky.czPodobně jako Light Impressions ABN napájení ABN 60VA konvenční konstantní napětí IP20 stmívatelné 12V AC 60, 00 W 000099
Light Impressions ABN napájení ABN 150VA IP 67 konvenční konstantní napětí IP67 12V AC 150, 00 W 0001414 331 KčTransformátor, konvenční, pro venkovní použití, ABN, 150VA, 12V, IP 67, MM, VDE, UV odolný plast, primární strana 0, 5m kabel (H05RR-F 2x2, 5mm2) a...light impressions, příslušenství, trafa a driveryzarovky.czPodobně jako Light Impressions ABN napájení ABN 150VA IP 67 konvenční konstantní napětí IP67 12V AC 150, 00 W 000141
Light Impressions ABN napájení ABN 75VA IP 67 konvenční konstantní napětí IP67 stmívatelné 12V AC 75, 00 W 0001403 419 KčTransformátor, konvenční, pro venkovní použití, ABN, 75VA, 12V, IP 67, MM, VDE, UV odolný plast, primární strana 0, 5m kabel (H05RR-F 2x2, 5mm²) a ...light impressions, příslušenství, trafa a driveryzarovky.czPodobně jako Light Impressions ABN napájení ABN 75VA IP 67 konvenční konstantní napětí IP67 stmívatelné 12V AC 75, 00 W 000140
Light Impressions Deko-Light kryt černá pro stropní vestavné svítidlo Acrux 120 930654113 KčVýška: 10 mm, Hmotnost: 30, 4g, Průměr: 148mm, Montážní rozměr: 103mm, Materiál: ocel, Barva: černálight impressions, svítidla, stínidla, závěsy a další doplňky, dekorativní prvkyzarovky.czPodobně jako Light Impressions Deko-Light kryt černá pro stropní vestavné svítidlo Acrux 120 930654